ANE jest firmą, w której stawiamy sobie za cel wdrażanie nowoczesnych technologii w automatyce przemysłowej. Posiadamy świeże spojrzenie na rozwiązywanie problemów technicznych, ale też wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji szaf sterowniczych.

Szczególny nacisk kładziemy na przemyślane projekty uwzględniające potrzeby klienta, oraz specyfikę obiektu. Mając na względzie niezawodność sterowania, nasze produkty wykonujemy z podzespołów renomowanych firm i dokładnie testujemy nim opuszczą one naszą firmę.

Nasze sterowanie z powodzeniem działa w wielu przedsiębiorstwach w kraju, jak i za granicą. Szczególne doświadczenie posiadamy w regulacji ciśnienia wody i tlenu, utrzymywaniu stałej wydajności urządzeń wydobywczych, czy automatyzacji linii produkcyjnych.Automatyzacja w Państwa przedsiębiorstwie to:


- pewność i precyzja działania urządzeń,

- zwiększona żywotność elementów wykonawczych,

- oszczędność energii,

- oszczędność czasu Państwa pracowników,

- pełna kontrola nad procesem technologicznym.
Posiadamy duże doświadczenie w zastosowaniu przemienników częstotliwości i softstartów wielu uznanych producentów (np. ABB, HITACHI, DANFOSS, SIEMENS, MOELLER, LENZE, LG) i dla różnych aplikacji takich jak pompy, dmuchawy, wentylatory, dżwignice, itp. Napędy te współpracują ze sterownikami dedykowanymi - np. dla nadążnej regulacji ciśnienia wody, czy zawartości tlenu, bądź też ze sterownikami swobodnie programowalnymi takimi jak SIEMENS-SIMATIC, MITSUBISHI, MOELLER.


Nasze szafy sterownicze pracują nierzadko w bardzo trudnych warunkach otoczenia przy dużych wahaniach temperatury, dużej wilgotności, czy też przy permanentnym zapyleniu. Pewność działania naszych urządzeń w niesprzyjających warunkach uzyskujemy przez zastosowanie niezawodnych komponentów, wysokiego stopnia ochrony szaf sterowniczych (IP65) oraz przez właściwy dobór wentylacji i ogrzewania wewnątrzszafowego.


Gwarantujemy przemyślane rozwiązania i najwyższą jakość naszych produktów opartych na podzespołach renomowanych firm. Pomimo wysokiej jakości staramy się zapewnić Państwu niskie ceny naszych produktów.
Oferujemy Państwu swoje pełne zaangażowanie.

Zapraszamy do współpracy.